Zobacz wideo

Przepisy wideo

 • Tomek Gregorczyk z mamą odwiedzili naszą kuchnię. Mają wyjątkową relację. 'Wszystko jej zawdzięczam'

  Tomek Gregorczyk z mamą odwiedzili naszą kuchnię. Mają wyjątkową relację. "Wszystko jej zawdzięczam"

  Tomek Gregorczyk, szerzej znany jako Tomash, karierę zaczynał w programie "The Voice Kids". Później dołączył do boysbandu 4Dreamers, a teraz stawia na solową karierę. Występuje też w serialu "Klan". Tomek ma wyjątkową relację ze swoją mamą Monią, z którą odwiedził kuchnię Hapsa. Nie dość, że upiekli wybitny sernik z malinami, to jeszcze zdradzili nam trochę sekretów z dzieciństwa Tomka.

  Aleksandra Wiśniewska
 • Jej głosem zachwycają się setki tysięcy. Nas odwiedziła razem z mamą. 'Miałam łzy w oczach'

  Jej głosem zachwycają się setki tysięcy. Nas odwiedziła razem z mamą. "Miałam łzy w oczach"

  Klaudia Opoka, czyli Diiya, to obiecująca gwiazda młodego pokolenia. Na TikToku, gdzie regularnie publikuje krótkie filmy, robi prawdziwą furorę. Jej śpiewem zachwycają się setki tysięcy osób. "Ty powinnaś iść na Eurowizję" - piszą w komentarzach. Nas Diiya odwiedziła razem z mamą. Jaka relacja je łączy? "Gdy Klaudia śpiewała, zawsze miałam łzy w oczach" - opowiada pani Regina.

  Aleksandra Wiśniewska
 • Ekspresowa szarlotka z waniliowym kremem mascarpone
 • Arbuz w zamrażarce? Nigdy w życiu. Zobacz, co i jak trzeba mrozić

  Arbuz w zamrażarce? Nigdy w życiu. Zobacz, co i jak trzeba mrozić

  Mrożenie jedzenia to chyba najlepszy i najłatwiejszy sposób na to, żeby przechować produkty na dłuższy czas. No właśnie. Czy jednak to najłatwiejszy sposób? Wielu Polaków popełnia błędy, przez co ten proces skutkuje albo breją na talerzu po rozmrożeniu, albo... życiem w zgodzie z łazienką. Co i jak należy mrozić? Ot garść cennych wskazówek.

  Joanna Szumilas
 • Tacos z grillowaną karkówką

  Tacos z grillowaną karkówką

  Tacos, takos, TAK-os! Tym paczuszkom szczęścia nie da się powiedzieć "nie". Na zewnątrz chrupiące, a w środku same dobroci - ogórek, awokado, kolendra, no i główna gwiazda, czyli genialne szaszłyki z karkówki.

  Aleksandra Wiśniewska
Copyright © Agora SA